Masaż erotyczny

# masaż erotyczny Poznań

Jeśli jesteś zestresowany, spięty lub potrzebujesz odrobiny wytchnienia, świetnie trafiłeś. Zapraszam na chwile wyjątkowego relaksu…

Masaż erotyczny jest spokojnym, odprężającym masażem. Odbywa się on na macie. Masaż wykonuję nago, w cichej i spokojnej atmosferze, przy muzyce i blasku świec. Taka aura pozwoli Tobie zrelaksować się i odpocząć. Przyjemnych doznań dostarczy Tobie profesjonalny, zmysłowy masaż całego ciała – odpręży mięśnie, zrelaksuje ciało i wyciszy. Od masażu stóp i nóg przejdziemy do masażu pleców, braków i karku, a następnie do przedniej części ciała. W trakcie masażu klatki piersiowej, brzucha i ud Twoje podniecenie będzie stopniowo rosło. Dodatkowo będziesz mógł dotykać całego mojego ciała. Masaż zakończymy masowaniem miejsc intymnych aż do spełnienia.

Jestem profesjonalną masażystką z doświadczeniem, więc możesz być pewny, że zaznasz prawdziwego masażu, który nie tylko da Tobie przyjemność, lecz też zregeneruje Twoje ciało i dostarczy nowej energii na nadchodzące dni. W każdym masażu erotycznym stawiam na indywidualne podejście – dostosowuję masaż do Twoich potrzeb i nastroju, aby dostarczyć Tobie jak najwięcej przyjemności.

Podczas wizyty zapewniam pełną dyskrecję. Przyjmuję w prywatnym, komfortowym apartamencie, gdzie pracuję sama.

Zapraszam.

Istnieje możliwość wykonania masażu w pończochach przy dopłacie 50zł.


Podczas masażu możesz delikatnie dotykać mojego ciała.
Nie pozwalam jednak na całowanie, przytulanie itp.

Zakończenie masażu wykonuję manualnie.
Nie ma możliwości innego zakończenia.
Nie oferuję seksu w żadnej formie.


Jak wygląda wizyta?

W mieszkaniu pracuję sama. Podczas wizyty nie spotkasz innej masażystki ani klienta.
Na początku wizyty otrzymujesz ręcznik, jednorazową gąbkę i jednorazowe klapki. Masz chwilę na spokojny prysznic i przygotowanie się do masażu. Następnie rozpoczynamy masaż. Masaż wykonuję na macie. Podczas każdego masażu jestem nago i pozwalam na delikatne dotykanie. Masaż zaczyna się od tylnej części ciała. Następnie przechodzimy do masowania przedniej części. Masaż kończy się masowaniem miejsc intymnych. Zakończenie wykonuję ręcznie. Nie ma innej możliwości zakończenia. Po skończonym masażu masz chwilę na ochłonięcie oraz prysznic. Prysznic nie jest wliczony w czas masażu. Kiedy umawiasz się na godzinny masaż, otrzymujesz pełną godzinę masażu plus dodatkowy czas na prysznic przed masażem i po nim. Jeśli masz więcej pytań,sprawdź sekcję Najczęściej Zadawane Pytania.

W swojej ofercie posiadam też masaż prostaty. Dowiedz się więcej >tutaj<

# masaż erotyczny Poznań, masaż prostaty poznań, masaże erotyczne poznań, masaż gruczou krokowego poznań

# masaż erotyczny Poznań, masażystka poznań