Masaż prostaty / masaż gruczołu krokowego

# masaż prostaty Poznań

Jak wygląda masaż prostaty?

Masaż prostaty wykonuję na macie. Podczas masażu oboje jesteśmy nago. Masaż rozpoczyna się od części relaksacyjnej. Masuję całe Twoje ciało, powoli wprowadzając Ciebie w stan odprężenia. Delikatnie rozmasowuję Twoje łydki i uda. Następnie zajmuję się odpreżającym masażem pleców.

Później przechodzimy do masażu prostaty. Najpierw masuję pośladki i krocze. Następnie delikatnie masuję brzuch, jądra i okolice gruczołów okołokrokowych.

Masaż prostaty możemy wykonać na zewnątrz lub poprzez odbyt. Zależy to tylko od twoich preferencji. Masaż polega na rozcieraniu i uciskaniu gruczołu krokowego – zwanego męskim punktem G.  Stosowane techniki są dość intensywne, lecz przy odpowiednim wyczuciu dostarczają wiele przyjemności.

Masaż prostaty można wykonywać w celach leczniczych i nie musi on prowadzić do wytrysku. Można też nadać jemu bardziej zmysłowego charakteru i wykonać jako wzbogacony masaż erotyczny, dający głębokie spełnienie.

Masowanie gruczołu krokowego pomaga utrzymać dobre krążenie w męskich narządach płciowych. Wspomaga utrzymanie prawidłowej sprawności seksualnej oraz zapobiega przerostowi prostaty.

W masażu prostaty posiadam odpowiednie doświadczenie. Jest on w pełni bezpieczny i dostarcza jedynie przyjemnych bodźców. W trakcie masażu prostaty zachowane są wszelkie warunki higieny.

Masaż prostaty wykonuję w wersji 30min, 1h oraz 1,5h.
Masaż półgodzinny to masaż samej prostaty. Masaż godzinny rozpoczyna się półgodzinnym masażem relaksacyjnym, a później wykonuję 30min masażu prostaty. Podczas masażu półtoragodzinnego rozpoczynamy od godzinnego masażu relaksacyjnego i kończymy na trzydziestominutowym masażu prostaty.

Istnieje możliwość wykonania masażu w pończochach przy dopłacie 50zł.

 

Jak wygląda wizyta?

W mieszkaniu pracuję sama. Podczas wizyty nie spotkasz innej masażystki ani klienta.
Na początku wizyty otrzymujesz ręcznik, jednorazową gąbkę i jednorazowe klapki. Masz chwilę na spokojny prysznic i przygotowanie się do masażu. Następnie rozpoczynamy masaż. Masaż wykonuję na macie. Podczas każdego masażu jestem nago i pozwalam na delikatne dotykanie. Masaż zaczyna się od tylej części ciała. Następnie przechodzimy do masowania przedniej części. Masaż kończy się masowaniem miejsc intymnych. Zakończenie wykonuję ręcznie. Nie ma innej możliwości zakończenia. Po skończonym masażu masz chwilę na ochłonięcie oraz prysznic. Prysznic nie jest wliczony w czas masażu. Kiedy umawiasz się na godzinny masaż, otrzymujesz pełną godzinę masażu plus dodatkowy czas na prysznic przed masażem i po nim. Jeśli masz więcej pytań,sprawdź sekcję Najczęściej Zadawane Pytania.

W swojej ofercie posiadam również masaż relaksayjny. Dowiedz się więcej >tutaj<

# masaż erotyczny Poznań, masaż prostaty poznań, masaże erotyczne poznań, masaż gruczou krokowego poznań, masaz erotyczny poznan

# masaż prostaty Poznań